Icase продавница 360 степени Прст Прстен Метал Phone Држач За Iphone Магнетни Автомобил Заградата Стои Мобилен Телефон Додатоци
Ново

Icase продавница 360 степени Прст Прстен Метал Phone Држач За Iphone Магнетни Автомобил Заградата Стои Мобилен

DEN 105.12

Залиха


Карактеристики :
1, Магнетен прстен носителот
2, Подобро да се користи со магнетни автомобил носител на Пакетот вклучува :
1 * Магнетен Прстен Носителот

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
icase продавница
Компатибилен Бренд:
Универзална
Магнетно:
No
полнач:
No
Употреба:
Прст Прстен Носителот
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Телефон Носителот
Има Звучник:
No

Поврзани производи