Ѕидот Decal Gymnast Спортска Гимнастика Уметност Mural Винил Ѕид Налепници Дете Расадник Бебе Соба Постелнина Јога Дома Декор A119
Ново

Ѕидот Decal Gymnast Спортска Гимнастика Уметност Mural Винил Ѕид Налепници Дете Расадник Бебе Соба Постелнина

DEN 239.00
DEN 318.72

Залиха


4311666128853432 Ѕид Налепници За Детска Соба US $ 15.97 /парче US $ 11.99 /парче US $ 7.97 /парче US $ 8.89 /парче US $ 10.12 /парче US $ 13.30 /парче US $ 7.98 /парче US $ 17.30 /парче US $ 3.98 /парче US $ 9.98 /парче US $ 7.97 /парче US $ 22.20 /парче материјал : еколошки ПВЦ големина на : 15cm високи X 10cm широк 30cm високи X 20cm широк 38cm високи X 25cm широк 57cm високи X 37cm широк 84cm високи X 56cm широк Оваа Decals Се Одлични За Украсување на Ентериерот И Екстериерот Површини И Можат Да Се Применат на Било каква Мазна Или Полу-Мазни Површини-Огледала, Стакло, Врати, Мебел, Автомобили Метал, Пластика И Ѕидови. За Боја : Бои Може Да Биде Малку Различни Во Зависност Од Вашиот Монитор Амбиент. прилагодено боја се достапни ,pls оставете порака на вашиот налог или "contact us" за да ги прилагодите бојата,инаку ние ќе брод стандардниот или црна боја.

Декларираните карактеристики

боја:
прилагодено боја
Големина:
15X10cm, 30X20cm, 38X25cm, 57X37cm, 84X56cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Тема:
Портрет
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Плочка,Прозорец Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
A-119
Материјал:
Винил

Поврзани производи