Игор Џамбазов го прослави својот 54-ти роденден „HAPPY BIRTHDAY TO ME“

46588

Џамбазов со своите најблиски со песна го прослави својот 54-ти роденден. Среќен роденден, фото+видео:

„Денес му е роденден на Игор ,полни….не е важно 🙂…да ми е живо и здраво другарчето, брачниот партнер на сцена, кога и на двајцата ни се плаче се смееме, а кога ни се смее пееме❤️вечер славиме 💋💋те сакам колку сите зрнца во песокот , до небо и назад …и да повториме како рече Олби:Ништото е доволно !“ напиша Весна Петрушевска на својот фејсбук профил.