ilure 110m 4/8 Плетенка Риболов Линија ЈП Силна Multifilament Риболов Линија Крап Риболов Saltwater
Ново

ilure 110m 4/8 Плетенка Риболов Линија ЈП Силна Multifilament Риболов Линија Крап Риболов Saltwater

DEN 335.52

Залиха


Answer : ___________________________ NOTE :
1.За должина :
4 Плетенка линија е 110m.
8 Плетенка линија е 10, 0m, Не 110 M.
2.За минимум линија број
на минималниот број на 8 плетенка линија е за 0,6#
(ако изберете 0.4# 8 плетенка линија,ние ќе ви испратиме 0.6# 8 плетенка линија )

Декларираните карактеристики

Линија Број:
0.4, 0.6, 0.8, 1.0, 1.5, 2.0, 2.5, 3.0, 3.5, 4.0, 5.0, 6.0, 7.0, 8.0
Бренд Име:
ilure
Материјал:
Плетенка Жица
Позиција:
Океански Брод Риболов,Езеро,Река,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Резервоар Езерцето
Со Скала или Не:
No
Со Владетел или Не:
No
Обликот:
Ниво
Пловни Карактеристика:
Лебдат Линија

Поврзани производи