Имаат Среќен Божиќ Декоративни Отворен И Затворен Знамиња Полиестер Обичај Персоналните Градина Знамиња Банер Дома Знамиња
Ново

Имаат Среќен Божиќ Декоративни Отворен И Затворен Знамиња Полиестер Обичај Персоналните Градина Знамиња

DEN 380.00
DEN 417.12

Залиха


Сите Знамиња Се Трајно Обоена Боја, 100% Сите Временски Доказ, Направени За Надворешна И Внатрешна Употреба, Бледнеат И Mildew Отпорни. Вашиот позитивен фидбек е секогаш најдобар поттик и потврда за нашата работа, Ние би постојано подобрување на нашите производи и услугата; Ако, за жал, секој проблем се случило, ве молиме контактирајте со нас во прв пат пред да замине коментари, ние ќе понуди задоволни решение во секој случај. Но ние секогаш извештај за многу ниска цена вредност за нашите клиенти.
Секој Дизајн Е Оригинални И Испечатени На Високо Квалитетни Трајни Полиестер.Клиентите може да се провери стоката каде што тоа е во транзит преку следење на број.
Не Заборавајте Вашето Знаме Додатоци Како Знаме Столбови, Метал Стои, Дрвени Закачалки, Вшмукување Чаша Закачалки, И Знаме Arbors
За Да Се Прикажат Овие Убави Декоративни Знамиња! Пронајдете Вистинската Големина Знаме За Вашиот Дом : Речиси Сите На Знамето Дизајни Доаѓаат
Во Ниту Една Голема Куќа Знаме Големина Или Помали Градинарски Знаме Големина.Овие промени се купувачот одговорност.Тоа може да го спаси вашиот увозни давачки Максимум,Во некои земји, дури и не увоз duites.Имаат Среќен Божиќ Декоративни Отворен И Затворен Знамиња 100% Полиестер Обичај Персоналните Градина Знамиња Банер Дома Знамиња
Опис :
Нашите Високо Квалитетни Знамиња Дизајниран Од Страна На Fashionartist И Е Достапен Во Градината Знаме Големина [12. Само Испрати Ми Слик Што Сака. Градина Знамиња Печатени Со Две Страни. Машина Перат Знамиња Се 100% Полиестер И Ќе Се Одржи За Сезона По Сезона, Речиси Во Било Кој Временски Услови.5x18-Инчен;
Куќа-Големи-28x40-Инчен ;
Како Да Се Прилагоди На Вашата Градина Знамиња?
Само Испрати Ми Вашиот Дизајн, Како Прилог.
И Машина Перат Премногу!Откријте Голем Број На Сезонски, Патриотски, Одмор И Познатиот Секојдневниот Знаме Дизајни. По Печатени, Боите Ќе Бидат Со Различни Слики, Тоа Е Прифатливо.

Декларираните карактеристики

боја:
13x18 Инчен, 28x40 Инчен
Употреба:
Декорација
Број На Модел На:
QZ2015030787
Стил:
Виси
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Тип:
Печатени
Ткаенини:
памук полиестер
Јарболот Материјал:
без
Дома Знаме Боја:
Две Страни Отпечатени На Бела Ткаенина
Градина Знаме Име:
LVSURE
Кориснички Градина Знамиња :
availiable
Декоративни Градина Знамиња:
Затворен и Ourdoor
Отворено Градина Знамиња:
Дома Банер Знамиња
Празник Знамиња:
Може да биде персонализирана
Сезона Знамиња:
Пролет Лето Есен Есен Зима
Декорација Знаме Банер:
Роденден,Се Ожени,Свадба Декорација
Градина Знаме Шема:
среќен Божиќ
Знамиња Стил:
Божиќ

Поврзани производи