Имитација на Пластични ABS Бисер Монистра слонова коска Цвет Монистра за Бележник DIY Накит Одлуки 20 компјутери
Ново

Имитација на Пластични ABS Бисер Монистра слонова коска Цвет Монистра за Бележник DIY Накит Одлуки 20 компјутери

DEN 19.20

Залиха


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Објектот Форма:
Круша Форма
Објектот Тежина:
40g
Бренд Име:
GHRQX
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Број На Модел На:
AI01

Поврзани производи