imprimante multifonction 6 боја еко растворувач принтери id картичка печатење машина цена
Ново

imprimante multifonction 6 боја еко растворувач принтери id картичка печатење машина цена

DEN 95520.00

Залиха


imprimante multifonction 6 боја еко растворувач принтери id картичка печатење машина цена
Предност на еко растворувач печатач
1.Haiwn нуди одлична услуга и поддршка.

Декларираните карактеристики

Почетен Датум:
До 2015
Брзината На Печатење Во Боја:
173sec(A3 фото )
Брзината На Печатење:
8ppm
Поддржува Мрежа За Печатење:
Жичен
Стил:
боја
Хартија Храна Режим:
упатство
Двострано Печатење:
No
Црна Брзината На Печатење:
173sec(A3 фото )
Примена:
За Комерцијални
Број На Модел На:
AR-500
Интерфејс Тип:
USB
Макс. Големина На Хартија:
A3
Бренд Име:
airwren
Употреба:
Мастило За Печатач
Напон:
100-240V
Max. Резолуција:
5760*1440dpi
Тип:
flatbed инк-џет печатач
димензии на печатење:
A3(320mmX420mm)
Нето тежина:
48KG
Брзината На Печатење:
173sec(A3photo)
Печати висина:
1-65mm(прилагодени за 90mm)
печати на тежина :
8kg
Медиуми:
камен ,дрво,метал,кожа,мобилен телефон ,плочките со имиња,рамка за слика
Пренос на чекање:
USB2.0
max .резолуција на печатење :
5760x1440dpi
Возачот:
WINDOW95/98/2000/NT/XP/7
посебно мастило:
CMYKLMLC

Поврзани производи