индустриска машина за шиење 747 gripper машина за шиење резервни делови број KG04F overlock главата менгеме
Ново

индустриска машина за шиење 747 gripper машина за шиење резервни делови број KG04F overlock главата менгеме

DEN 16.80

Залиха


Ние можеме да снабдување повеќето од машина за шиење резервни делови и приказ е само мал дел.Ако ви требаат повеќе,ве молиме да не информирате за кодирање за да се потврди цена. Дали има нешто што треба да се направи во Кина, исто така можете да ги оставите пораките за нас и ние ќе се направи сите напори да им помогне на вас. Г-дин Чен Fuchao развиено прв абразивни појас за fobric машина во Кина во 1983 година. Преку 12 години акумулира и развој, бренд се појави во 1995 година. Преку постојана иновација и раст за години, широк спектар на различни серија на производи да се преземат форма,отворајќи го патот за развој на шиење делови сектор. Нашата компанија насочена бренд-нови визуелната слика на системот, совршен квалитет и услуга во 2011 година, за да се подобри бренд напор и корпоративна култура.
започнете

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
фу чао
Тип:
Индустриска Машина За Шиење
Бод Формирање:
Overlock Бод
Механички Конфигурација:
Рамен Кревет
Се Хранат Механизам:
иглата се хранат
Состојба:
Нови

Поврзани производи