INVIVO 4500 (Nellcor Модул)Spo2 продолжување кабел,7pin>DB9F
Ново

INVIVO 4500 (Nellcor Модул)Spo2 продолжување кабел,7pin>DB9F

DEN 1248.00

Залиха


INVIVO 4500 (Nellcor Модул) Spo2 продолжување кабел,7pin>DB9 F
т неговиот Sp O2 продолжување кабелот работи со следниве пациент монитори : 4500 Плус, 4500 Плус 3, Millenia, Omega14 45, Omni-Trak TVS, Седна Скаут

Декларираните карактеристики

Големина:
2.4m
Број На Модел На:
CA021A
Материјал:
Други
Бренд Име:
YONGKANGDA
Функција:
sp02 сензор
Изолација Материјал:
TPU
конектор:
7PINS
Сертификат:
CE&ISO
Тип:
7pin машки да DB9F
Должина:
2.4m
примерок:
на располагање
боја:
сива
време на испорака:
1-7days
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Поврзани производи