Исклучување Рамо Кавга Batwing Скокач Нерегуларни Полите Smocked Врвот Poncho Кејп Костими Женска маица За Жените Сечење на Врвот
Ново

Исклучување Рамо Кавга Batwing Скокач Нерегуларни Полите Smocked Врвот Poncho Кејп Костими Женска маица За

DEN 302.00
DEN 335.52

Залиха

Поради разликата на временската зона меѓу Кина и вашата локација, понекогаш одговорот ќе биде одложен.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, One Size
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Slash вратот
Бренд Име:
yagugohot
Ткаенина Тип:
Џерси
Материјал:
Најлон,Полиестер,Spandex
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Број На Модел На:
S,M,L,XL,ВЕЛИКА БРИТАНИЈА(6-14)/НАС(2-10)
Облека Должина:
Краток
Декорација:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Стил:
Повик
Состојба:
100% нови
Материјал:
Spandex+Најлон+Памук
S:
РУС
Медиум:
РУС
големи:
РУС
X-Големи:
РУС
Пакет:
1 x, T-shirt

Поврзани производи