Издржливи Акустична Класична Гитара Го Исклучите Силика Гел Пракса Silencer Делови Додатоци
Ново

Издржливи Акустична Класична Гитара Го Исклучите Силика Гел Пракса Silencer Делови Додатоци

DEN 175.00
DEN 208.80

Залиха


Карактеристики :
- Мали димензии,лесно да се носат.
- Силика гел материјал,носат-отпорни, и издржливи.
- Лесен за инсталирање и демонтажа.
- Исклучете ефект е добро,не се наруши сосед.
Боја : Црна
Материјал : Силика Гел
1 x Гитара Mute

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
IRIN
Број На Модел На:
-
Тип:
-

Поврзани производи