Издржливи Две Точка Пушка Пиштол Прашка Тактички Лов Пиштол Прашка Систем Прилагодлива Рамо, Рака за Снимање Лов на Отворено
Ново

Издржливи Две Точка Пушка Пиштол Прашка Тактички Лов Пиштол Прашка Систем Прилагодлива Рамо, Рака за Снимање

DEN 420.00
DEN 840.00

Залиха


започнете
крајот
Добредојде
Детали :
Опис :
Воена Пиштол прашка направени со висока густина најлон
Направени со висока густина најлон
Можност да прикачите различни видови на пушки
Издржливи тока
Погоден за спроведување на законот и воена употреба
Прилагодлива големина
Слики :
Услуги :

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
APLUS
Број На Модел На:
50122
боја:
Црна
Состојба:
100% нови
квалитет:
Врвот
е-прилагодена:
Yes
За:
лов на отворено

Поврзани производи