Извонреден Мемориска Пена Перница U-Форма Вратот Перница Масажа Потпирачи За Глава За Статистика Лет Перница
Ново

Извонреден Мемориска Пена Перница U-Форма Вратот Перница Масажа Потпирачи За Глава За Статистика Лет Перница

DEN 265.00
DEN 304.32

Залиха


Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Спецификација :
Додатен состав и содржина : 100% полиуретан
Употреба : Се Декоративни,Тело,Патување
Облик : U-Форма
Тежина : 0-0.5 кг
Големина : 28x28cm
Дебелина : 9cm
Боја : Sky Blue/Вино Црвено/Кралска Сина/Сива/Кафе/Роуз Розова/Портокал/Розова
Пакетот Вклучува :
1 x У облик перница

Декларираните карактеристики

одделение:
Квалификуван
Дел:
Вратот
Пополнување:
Мемориска Пена
Ткаенина Count:
20
тема count:
100TC
Материјал:
100% Памук
Употреба:
Декоративни,Тело,Патување
Функција:
Меморија,Масажа
Обликот:
U-Форма
Број На Модел На:
JJ2822
Тежина:
0-0.5 kg
Големина:
28x28cm
Дебелина:
9CM

Поврзани производи