Извонреден Овошје У Облик На Перница Перница Nanoparticles Вратот Перница Автомобил Патување Перница За Статистика
Ново

Извонреден Овошје У Облик На Перница Перница Nanoparticles Вратот Перница Автомобил Патување Перница За Статистика

DEN 211.00
DEN 242.40

Залиха

Карактеристики :
Направени од исклучително мек материјал, супер меки и удобност.
Ви овозможува да добиете мирен одмор или спиење.
Тоа се согласува да го твојот врат е форма за неверојатна поддршка и утеха во тесна четвртини.
Специјално У облик дизајниран ќе го поддржи вашиот врат многу добро, додека да се игра компјутер, кампување, патување во воздухот, во автомобил или дома.
Симпатична овошје дизајн, светла боја, радосна искуство за да го користите.
Спецификација :
Големина : 30x30cm
Материјал : кадифе
Пополнување Материјал : пена
Модел : Лубеница/Портокал/Киви/Лимон
Пакетот Вклучува :
1 x овошје У облик перница

Декларираните карактеристики

одделение:
одделение А
Дел:
Вратот
Пополнување:
Микрофибер
Ткаенина Count:
20
тема count:
100TC
Материјал:
100% Бамбус Влакна
Употреба:
Декоративни,Тело,Патување
Функција:
Меморија,Анти-Апнеа,Масажа
Обликот:
U-Форма
Број На Модел На:
JJ2824-01
Тежина:
0-0.5 kg

Поврзани производи