Извонредна Вештачка Свила Цвеќиња Carnation 30 Пупки Цвеќиња 6 Гранки 1 Букет Мајка Јоргованот g Дома Партија
Ново

Извонредна Вештачка Свила Цвеќиња Carnation 30 Пупки Цвеќиња 6 Гранки 1 Букет Мајка Јоргованот g Дома Партија

DEN 84.00
DEN 95.04

Залиха


Опис :
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Креативни домаќинство декоративни мебел, На балкон декорација,На седи соба декорација.
Категорија : Свадба цвеќиња, свадба букет, букет, свадба додатоци,дома декорација
Цвет јазик : Симпатична, смирение, идеална љубов, голем шарм.
Повод : Свадба, забава/ Вечер, Роденден испрати цвеќе,Прослава на сен цвеќиња,Љубов и цвеќиња,Фестивал на цвеќињата,Насловна мода декорација.
Материјал : Цвет(свила)+Цвет рачките( шприц)
Боја : Бела/Виолетова/Зајдисонце Сјај/Rose Red/Жолта/Розова
Големина : 6 гранки 30 цвеќиња.
Пакетот вклучува :
1 куп на Вештачки Орхидеи цвет

Декларираните карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Свила Цвет
Бренд Име:
ToneStyle-U
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Број На Модел На:
JJ2841-01-JJ2841-06

Поврзани производи