J & S 5pcs/многу Супер меки 3D елипсовиден рамен eyealsh екстензии,рамни eyelash екстензии,елипсовидна eyelash екстензии
Ново

J & S 5pcs/многу Супер меки 3D елипсовиден рамен eyealsh екстензии,рамни eyelash екстензии,елипсовидна eyelash

DEN 1174.08

Залиха

не се меша во должина една лента. Повратни информации политика, Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.20 mm дебелина Елипса Рамен J B C D навивам 8мм 9mm 10мм 11mm 12mm 13mm 14mm должина 1 : 1 индивидуални лажни фах eyelash екстензии за Русија и Америка за јачина на трепките. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу. Елипса (рамен) Трепките обезбеди дебелина од 0. Едноставни за употреба и удобно да се носат! Со цел да се обезбедат подобри производи до нашите клиенти, нашите материјали се увезуваат од Кореја! Плаќање Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Се подели на врвот, направи трепките помек отколку нормално 0. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава. Враќање&Размена политика на Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. Вашето задоволство, нашите извршување!. 4) Висок квалитет на трепките, мека, свиленкаста и сјајна Може да се отстрани со око шминка смена.20 mm дебелина трепки! 1 Lot=5trays 1 Tray=12rows 2) Ако имате било какви прашања,ве Молиме да ни оставите порака ,ние ќе ви одговори у побрзо! 3) Ова е иста должина со една лента.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.

Декларираните карактеристики

Навивам:
B, C, D
Дебелина:
0.15 mm, 0.20 mm
Должина:
5trays 8mm, 5trays 9mm, 5trays 10mm, 5trays 11mm, 5trays 12mm, 5trays 13mm, 5trays 14mm, Please advise us
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Големина:
All sizes
Количина:
5 коцки
Лажни Трепки Стил:
Дебели
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
Лажни Eyelashe Тип:
Индивидуални Удари Со Камшик
Лажни Eyelashe Должина:
0.5-1cm
Бренд Име:
Jeyelash eyelash
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Црна Terrier
Број На Модел На:
0.15 0.20 mm mm
боја:
Црна
Должина:
8mm-14mm
Специфични:
Елипса Рамен

Поврзани производи