J008 130 Опрема Моторни Модел на C4 Производство Одговараат за Настава и Технологија на Зелените Пластични Брзини DIY Делови Бесплатен Превозот Русија NA
Ново

J008 130 Опрема Моторни Модел на C4 Производство Одговараат за Настава и Технологија на Зелените Пластични

DEN 110.00
DEN 115.68

Залиха

Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
3 : Европа земјата : 15-55 работни дена.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк. Ве молиме да се разбере!
Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.Ве молиме да оставите позитивен фидбек. Или можеме да рефундирање на вашите пари назад.1
Вратило должина : 6mm/бунари со дијаметар : 2mm
Брзина : под 3 V 1300rpm (за референца само)
Референтна големина : 4*4*5cm
Тука е и нашиот 130/180 Микро Мотор : , ,
Оди до мојата продавница :
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.
Ние снабдување на високо квалитетни и евтини производи!
Пакет содржи : 1 C4 130 опрема мотор поставен
Намалување размер : 1 : 12.
Време на испорака само за референца.
4 : Други земји : 15-55 работни дена.
Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка.
Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.
1 : во САД се : 10-39 работни дена.
Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време.
Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.
1 : да ја прифатиме размена или да го замени во 14-30 дена за неисправни објект Или ако сте го добиле погрешен точка.
2 : Купувачи кои сакат да купат еден погрешен точка треба да контактирате со нас во времето, меѓутоа, ако погрешен точка ние испрати и треба ни да се поправи тоа,
Тогаш ќе треба да си ја дозволат сите трошоци (вклучува оригиналните транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.
Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред отворањето на спорот.

Декларираните карактеристики

сертификација:
ROHS,CE,CCC,УЛ,VDE
Бренд Име:
Pixiuonline
Commutation:
Brushless
Излезна Моќност:
/
Изградба:
Постојан Магнет
Напон(V):
/
Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
/
Вртежен момент:
/
Тип:
Опрема Мотор
Број На Модел На:
J008
Постојана Струја(A):
/
Употреба:
DIY
Ефикасност:
/
Заштита На Функција:
/
сертификација:
/

Поврзани производи