J21/J23 100 тон mechincal моќ притиснете машина производ со ниска цена
Ново

J21/J23 100 тон mechincal моќ притиснете машина производ со ниска цена

DEN 72000.00

Залиха


Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
J21/J23
CNC или Не:
Нормално
Состојба:
Нови
Извор На Енергија:
Механички
Бренд Име:
HARSLE

Поврзани производи