J23-6.3 тони од типот на топло печат на машина со CE
Ново

J23-6.3 тони од типот на топло печат на машина со CE

DEN 72000.00

Залиха


Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
J21/J23
CNC или Не:
Нормално
Состојба:
Нови
Извор На Енергија:
Механички
Бренд Име:
HARSLE

Поврзани производи