J23/J21 16 тон автоматско длабоко грло прецизност Моќ Притиснете машина
Ново

J23/J21 16 тон автоматско длабоко грло прецизност Моќ Притиснете машина

DEN 115200.00

Залиха


КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
J21/J23
Состојба:
Нови
Извор На Енергија:
Механички
CNC или Не:
Нормално
Бренд Име:
HARSLE

Поврзани производи