JackJad 2017 Мода ГРОЗДОБЕР Ретро Круг STEAMPUNK Рок очила за сонце Страна Покрие Мажи Жени Бренд Дизајн Сонце Очила Oculos De Sol
Ново

JackJad 2017 Мода ГРОЗДОБЕР Ретро Круг STEAMPUNK Рок очила за сонце Страна Покрие Мажи Жени Бренд Дизајн Сонце

DEN 335.04

Залиха


Декларираните карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Стил:
Круг
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
401
Оптички Леќи Атрибут:
Тебе,Огледало,UV400
Рамка Материјал:
Легура
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Пол:
Мажи
Леќа Висина:
55 mm
Бренд Име:
JackJad
Леќа Ширина:
50 mm
JackJad Пакување:
Торба,Крпа,Картичка

Поврзани производи