JAKEMY Цевки Вклучите Бакар 6-12mm Црево Barb Внатрешно Месинг Топката Вентил за Вода Масло Воздухот Гас Линија Shutoff Топката Вентил Цевка Фитинзи
Ново

JAKEMY Цевки Вклучите Бакар 6-12mm Црево Barb Внатрешно Месинг Топката Вентил за Вода Масло Воздухот Гас Линија

DEN 153.00
DEN 153.12

Залиха

3-7 дена од ЕМС. во потрага напред за нашата соработка.pls контактирајте со нас.pls не се отвори расправа, или остави негативни feedbkack. Сите следење во еден веб-сајт. Вашето барање ќе биде одговор во рок од 6 часа
.ви благодариме.друга земја различни даночни политика.pls контактирајте со нас. Најчесто,нарачки ќе се испрати во рамките на 2-4 работни дена по исплата потврди. Најчесто,следење на информации на Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта ќе ги ажурира во рок од 5-7 работни дена.можете да изберете на сите ви се допаѓа.it ќе трае 15-40 дена до дестинацијата по испрати. П1 : дали е безбедно да платат Aliexpress?
. Ве молиме Проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел. Ние ќе ве информира ако ние треба повеќе време да се подготви.ние ќе ви даде Задоволни Решение побрзо.но, може да биде понекогаш ќе се одложи.ние прифаќаме врати стоката или наплата. Q3 : поддржувате микс цел?
.ние ќе ви даде Решение побрзо. Ние ја прифатат плаќање кои Aliexpress поддршка. Најчесто,пратката ќе пристигнат на време. Руската пријатели треба да го напишете вашето име и презиме,или ќе не може да ја прими пратката. Ние само ќе го испрати на адресата која сакате да ја напишете. Ако ништо друго, ние може да ви помогне. Ние ќе ги провери стоката внимателно пред превозот.може да биде и ќе наплати данок за плаќање. Aliexpress треба 24 часа за да ја потврдите вашата исплата.pls не се отворени спор.Тоа ќе трае 15-40 на вашата земја со Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. имаме сопствена фабрика. Ако не сте Задоволни со производот.pls контактирајте со нас. Ние нудиме 7-24 часа онлајн услуга.ние ќе ги провери тоа и повторно да ја прати. Објектите се само на превозот по исплата потврди. Ако не го добиете вашиот објекти.
JAKEMY Цевки Вклучите Бакар 6-12mm Црево Barb Внатрешно Месинг Топката Вентил за Вода Масло Воздухот Гас Линија Shutoff Топката Вентил Цевка Фитинзи Спецификација : Име на Производ : Топка за Снег
Дупка со Дијаметар : 1/4 : 6mm,8mm,10мм,12mm
Боја : Злато Тон Тон Сребро,Црвениот
Материјал : Метал,Гума
Пакет 1 x Топката Вентил
Ние сме професионална снабдувач, регистриран и во Хонг Конг и Шенжен.

Декларираните карактеристики

боја:
6mm, 8mm, 10мм, 12mm
Број На Модел На:
3308011
Бренд Име:
JAKEMY
Материјал:
Бакар
Глава Кодот:
Хексагонални
врска:
прирабница
Обликот:
Еднаков
Тип:
черупка
Модел Не:
Хексагонални Цевка Фитинзи
боја:
како Слика
потекло место:
Кина
Гаранција:
една година

Поврзани производи