JAVRICK 25*18cm Сомот Накит Ѓердан Pendant Вратот Модел Реквизити Екранот Стојат Носителот
Ново

JAVRICK 25*18cm Сомот Накит Ѓердан Pendant Вратот Модел Реквизити Екранот Стојат Носителот

DEN 272.00
DEN 399.84

Залиха

JAVRICK 25*18cm Сомот Накит Ѓердан Pendant Вратот Модел Реквизити Екранот Стојат Носителот
100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Модерен, практичен и удобен. Мултифункционален накит display/организаторот за прикажување ѓердан pendant, нараквица, итн. Погоден за прикажување на ѓердани, нараквици и други накит Совршен за двете екранот и украс Спецификации : Материјал : Кадифе Големина : 25x18cm/9.84"x7.09" Боја : Црна Количина : 1 компјутер Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува( без мало пакет) : 1pc * Ѓердан Pendant Вратот Модел Екранот Стојат Носител(други додатоци демо на сликата не е вклучена)

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Висина:
25cm
Број На Модел На:
Q81D2S9694%
Производ Карактеристики:
Материјал
Објектот Ширина:
18cm
Објектот Должина:
25cm
Бренд Име:
JAVRICK
Објектот Тежина:
228g
Објектот Дијаметар:
25cm
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Материјал:
Ткаенини

Поврзани производи