JD157 1/3 SD Мода синтетички mohair кукла перики Долго природата директно BJD коса size 8-9inch 9-10inch коса кукла додатоци
Ново

JD157 1/3 SD Мода синтетички mohair кукла перики Долго природата директно BJD коса size 8-9inch 9-10inch коса

DEN 1130.00
DEN 1130.40

Залиха

далечинско област со DHL или UPS-от, на дополнителен надоместок се платени од страна на купувачот. Продавачот Ветување * Ние гарантираме дека стоките се предмет на ригорозни квалитет проверки за да се осигура дека стоката ќе примите со добар квалитет. Со цел да се намали купувачот увоз данок или дури и ослободени купувачот од увоз доход, ние ќе го прогласи објектот со многу помалку вредност од реалната цена на клиентот плаќа за објектот. Ние работиме многу напорно за вашиот 100% позитивни повратни информации. * Ажурирање на нови објекти во нашата продавница секојдневно. Било какви објекти ќе ред ќе биде само превезува по вашата исплата е примена од страна на Трети Лица (Банка ) Ние брод на објект за клиентите преку Chinapostair EMS, UPS-от, DHL, или Воздух Mail, според фактичката состојба . На курирска служба товарни треба да се плати од страна на купувачот. Слика како резултат на фотографија состојба можеби има хроматските аберации, ако не сте сигурни за бои,ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот.
Големина 9-10 инчен
Големина 8-9 инчен :
Руса SM202
Златниот Браун
Светло кафеава
Црна
Сива
Новодојдени Белешки 1. Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор. Ако стоката се оштетени во транзит, ве молиме чувајте ја сета документација и пакување и контактирајте со нас во рок од 3 дена од денот на приемот за враќа инструкции. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ако не сте задоволни, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го решат проблемот за вас. Нашата цел е задоволството на клиентите! Надевам Дека Ќе Уживате Во Вашата Шопинг!!
. Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса. Како за испорака дестинации (вашата адреса) каде што само DHL или ПРОЗОРЦИ се достапни, ако тоа е т.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Димензии:
8-9inch и 9-10inch
Број На Модел На:
JD157
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Кукла перики
BJD/SD Атрибут:
Перика
Тип:
Додатоци
Mfg Серија Број:
Фантазијата
Форма:
1/3
Материјал:
syntheitc mohair

Поврзани производи