Jemmin 925 Sterling Silver Жена/ Човек Љубовникот Прстен CZ Кристал Свадба Ангажирање на Големо Мода Прст Прстени Накит
Ново

Jemmin 925 Sterling Silver Жена/ Човек Љубовникот Прстен CZ Кристал Свадба Ангажирање на Големо Мода Прст Прстени

DEN 162.00
DEN 1804.80

Залиха

Како производител и веледрогерија, на различни накит(мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput. Ако немате Врска Ни информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас.
Вашиот Околу Нас за информации ќе биде вметната и тука.
Дејвид Накит е професионална накит компанија во Жен Шен Градот. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки.
Бесплатен Превозот се очекува примерок цел ! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени. Посакуваме пријатно купување!
. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа. Можете да креирате некоја За Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот.
Материјал : Сребрен + Кубни Ziron Боја : Сребро Големина : НИ 8-9-10 Количина : Едно Парче
1. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
Ви благодарам многу.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена ( освен врв сезони )
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек.

Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
8, 9, 10
Бренд Име:
Jemmin
Пол:
Жените
Главниот Камен:
Цирконот
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
CertificateType:
Трета Страна Оценување
Повод:
Партија
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
QR777
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Геометриски
Страна Камен:
Никој
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна

Поврзани производи