Jemmin хиперболичен 3 Ноктот Бел Кристал Камен Океанот Сина Опал Прстен Автентични 925 Фунта Сребрен Накит за Жените Девојки Подарок
Ново

Jemmin хиперболичен 3 Ноктот Бел Кристал Камен Океанот Сина Опал Прстен Автентични 925 Фунта Сребрен Накит

DEN 333.00
DEN 617.28

Залиха

Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput ., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел. Посакуваме пријатно купување!
Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор. Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо ) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет.
Кина Yiwu Сјај Накит Co.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена (освен врв сезони)
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Ако немате, Контактирајте со Нас за информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон.
Ви благодарам многу.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа.

Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
Jemmin
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Prong поставување
Главниот Камен:
опал
Обликотшема:
Срцето
Страна Камен:
Никој
Метал Печат:
925,Фунта
Сертификат Број:
/
Број На Модел На:
R33700
CertificateType:
Трета Страна Оценување
Прстени Тип:
Свадба Бендови

Поврзани производи