JEXXI Домот Сјајна Мали Музички Симбол Забелешка Обрачот Обетки Мода Жените 925 Сребрен Уво Накит Со Јасни Кристал Кристално
Ново

JEXXI Домот Сјајна Мали Музички Симбол Забелешка Обрачот Обетки Мода Жените 925 Сребрен Уво Накит Со Јасни

DEN 173.00
DEN 270.24

Залиха


Конверзија : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm
Материјал : Сребро 925
Количини : 1 пар

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
JEXXI
Метали Тип:
Сребро.
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Број На Модел На:
E13801
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Големина (Должина * Ширина):
Види Слика

Поврзани производи