JEXXI Најновите 925 Sterling Silver Прстени ААА Кубни Циркон CZ Камен Појас Тока Дизајн Убави Жени е Голема Партија Додатоци
Ново

JEXXI Најновите 925 Sterling Silver Прстени ААА Кубни Циркон CZ Камен Појас Тока Дизајн Убави Жени е Голема

DEN 166.00
DEN 1656.00

Залиха


Боја : Како на сликата шоу
Материјал : Сребро 925, Кубен Циркони
Големина на : НИ 6-7-8-9-10

Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Свадба
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
проверете детали
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Површината Ширина:
3мм
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
N/A
Компатибилност:
N/A

Поврзани производи