JEXXI Врвен Квалитет Едноставен, Елегантен Златна Боја Ѓердани Синџир За Мажи Накит Додаток 24inch трговија на Големо DIY Долг Синџир на
Ново

JEXXI Врвен Квалитет Едноставен, Елегантен Златна Боја Ѓердани Синџир За Мажи Накит Додаток 24inch трговија

DEN 184.00
DEN 291.84

Залиха


JEXXI Врвен Квалитет Едноставен, Елегантен 18 K Злато Позлатен Ѓердани Синџир За Мажи Накит Додаток 24inch трговија на Големо DIY Долг Синџир на
Материјал : 18 K Злато Позлатен

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
Никој
Бренд Име:
JEXXI
Стил:
Повик/Спортски
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
YX196
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Додатоци
Функција:
накит
Должина:
As Shown
Метали Тип:
Злато Позлатен

Поврзани производи