JH21 80T голема брзина стипса фолија сад удар притиснете машина за продажба
Ново

JH21 80T голема брзина стипса фолија сад удар притиснете машина за продажба

DEN 408000.00

Залиха


Декларираните карактеристики

CNC или Не:
Нормално
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
Ј/JF 21
Извор На Енергија:
пневматски
Бренд Име:
HARSLE

Поврзани производи