JingXiangFeng година Нови Побрзаа Вратата Светла E46 Случај За Субару B9 Brz 12v 5w Led Автомобил Дух Сенка Светлина Логото
Ново

JingXiangFeng година Нови Побрзаа Вратата Светла E46 Случај За Субару B9 Brz 12v 5w Led Автомобил Дух

DEN 273.00
DEN 287.52

Залиха

Светилки фиксен кон вратата опфатени ;
4.
Инсталација чекори :
1.
Повеќе модели и модели, ве молиме проверете мојот вебсајт Она што е Автомобил ласерски логото добредојдовте светлина? Со оваа технологија се развива, ласерската светлина е инсталирана во се повеќе и повеќе возила. Ако тоа е инсталиран на возилото добредојдовте светлината ќе биде прикажан на земјата по вратата е отворена, сопственикот се дадени повеќе почит од страна на бренд автомобил.Дупчалка со спирална бургија да ударна дупка за покривање на долната страна од вратата ;
3. Тоа е произведен од страна на ласерски и оптички висока технологија. кога вратата е затворена, светлото ќе се исклучи автоматски. Овие lihgts се само како добредојдовте чувари, кога сопственикот е седишта за во автомобил и ја затвори вратата, логото светлина исчезне. Ласерски автомобил логото добредојдовте светлина е нов дел.На насловната врата;
6.Осветлување линија влезна врата светлата на позитивни и негативни ;
5. Функцијата е многу сјај. Издржливи и не бледнее брилијантен греди. Лампи, никаква бучава, никакви загадување без електронски пречки, со германската напредни constantcurrent контрола на технологијата, и сјај дури, светла боја полна, трајна константа.Отстранете го поклопецот на врата ;
2. Пакетот Вклучува : 2 x 5 W LED Автомобил Led Дух Сенка Светлина Автомобил Логото Светлина Добредојдовте Светла (Други модели, ве молиме консултирајте) 1 x ХСС Дупка Видов
Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас.
Карактеристики на производот :
Автомобилот декоративни осветлување, се обезбеди прекрасен светлина визуелно искуство. Нема загадување, никаква бучава, никакви електронски пречки, водоотпорен и dustproof дизајн. Како тоа функционира? Овој автомобил ласерски логото светлина работи како автомобил учтивост светлина, кога ќе се отвори вратата, автомобилот логото ќе биде проектиран на земјата.
Производ вовед :
Овој производ е нов тип на зелени автомобил извор на светлина, веќе преку RDW E4 стандард за проверка.

Декларираните карактеристики

Емитуваат Боја:
за Субару, за Алфа Ромео, за Lancia, за Citroen, за опел, за Peugeot, за GMC, за Рено, за седиште, за Џип, за Daihatsu, за Fiat, за GAZ
Температура На Боја:
6000K
Lumens:
3200Lm
Објектот Тежина:
0.07
За Возило Брендови/Модел:
Фиат
Име На Модел:
09
Бренд Име:
JingXiangFeng
Wattage:
5W
Тип На Објект:
Автомобил Вратата На Светла

Поврзани производи