jingyuqin Русија Верзија LCD дисплеј Воз За Starlionr A6 Автомобил Далечински управувач LCD дисплеј флексибилен кабел
Ново

jingyuqin Русија Верзија LCD дисплеј Воз За Starlionr A6 Автомобил Далечински управувач LCD дисплеј флексибилен

DEN 84.00
DEN 108.00

Залиха


Русија Верзија A6 Lcd Дисплеј Флексибилен Кабел за Starline A6 Далечински Контролер A6 Lcd Зебра Ленти
Состојба : 100% Сосема Нов
Карактеристики : далечински : A6 Lcd Дисплеј Флексибилен Кабел
дизајн : мода автомобил стил
Материјал : LCD
Боја : шоу на слика
Тежина : 15g
Fitment :
За Twage Starline A6

Декларираните карактеристики

Функција:
Вториот Алармот
Бренд Име:
jingyuqin
Тип На Додаток:
Аларм За Повикување Мувла
Тип На Далечински Управувач:
Со LCD Далечинска Контрола
Далечински Управуван:
Yes
Тип:
Анти-Кражба Уред Двонасочна

Поврзани производи