JoJo е Бизарен Авантура Лиза Лиза Cosplay Костим
Ново

JoJo е Бизарен Авантура Лиза Лиза Cosplay Костим

DEN 3792.00

Залиха


Препорачуваме за Вас
Извор : Jo Jo е Бизарен Авантура Карактер : Лиза Лиза, Вклучувајќи : Облека, долна облека, Ракавици, Scraf Ткаенини : Unfiorm, Плетење
Костимите се во нашата Продавница се Сопствени Направени. Правење време е за 5-10 дена, времето ќе биде подолго време фестивал време. Можете да изберете достапни општи големина или наменска ( One Size ) услуга за customes вашата потреба.
Ако изберете наменска услуга (Една Големина) за вашиот костим, ве молиме дај ни вашиот следниве мерења :
Висина
Тежина
Биста
Половината
Колковите
Рамо Должина(Изборен)
Арм Должина(Изборен)
Како да се Измери себе

Декларираните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS, One Size
Посебни Употреба:
Носии
Компоненти:
Јакни,Панталони,Врвот
Извор Тип:
Игра
Материјал:
Полиестер
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
JoJo е Бизарен Авантура

Поврзани производи