Joyme Трговија На Големо Кристал Љубов Нараквици & Алки Бохемски Златна Нараквица Рака Aliexpress Турски Тибетската Накит Pulseras
Ново

Joyme Трговија На Големо Кристал Љубов Нараквици & Алки Бохемски Златна Нараквица Рака Aliexpress Турски Тибетската

DEN 123.00
DEN 190.08

Залиха

за мене, Чесноста секогаш ја покажеме нашата вредност . Ви посакувам имаат пријатно купување!
. Но, без разлика што, ние и ветуваме ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем се случиле во текот на трансакцијата. Ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет,бидејќи ние сме на накит производство фабриката.Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки. ви благодарам многу!! Де livery 1. Како производител и веледрогерија, на различни накит и други декорација. Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот' дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена откако ќе го добие.1 g Боја : антички злато Пакет : OPP Кеси ако ви се допаѓа нашата продавница, ве молиме кликнете тука за да додадете мојата продавница до вашите омилени , ако ви се допаѓа овој објект , ве молиме кликнете тука за да додадете желба листа. Ако сте среќни со нас, ве молиме запомнете да ни остави позитивен фидбек (5 ѕвезди). Повратни информации Вашите повратни информации е многу важна за нас. Се врати Иако имаме голема доверба во квалитетот и цените на нашите производи, ние не може да гарантира било купувачот ќе биде 100% задоволни со нив.00 Да Posti Финска Економија(RU и од СТРАНА) 15-45 работни дена Да во Кина e Packet (САД) 10-25 работни дена >=$7.
Оваа Ставка Опис Име : Joyme трговија на Големо Кристал Љубов Нараквици & Алки Бохемски Златна Нараквица Рака Aliexpress турски Тибетската Накит Pulseras Материјал : кристал и смола Lenght Димензии : 20 см Тежина : 16.00 Да DHL/ EMS/Федекс/(слободни) 7-10 работни дена >=$180 Да, се разбира,можете да изберете метод што ви треба ! 3.Сите производи ќе бидат испратени во рок од 7 работни дена по извршената уплата надолу. Вашето задоволство постигнување на нашата цел.Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Материјал:
Смола
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
Нови
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Функција:
Никој
квалитет:
ААА+
женска нараквица стил:
турски Кристал хривнија
турција хривнија накит:
жените Африкански хривнија накит
свадба хривнија:
турски хривнија
Повод:
свадба.партија.подарок.роденден
Материјал:
смола и кристал
is_customized:
yes
Метали Тип:
Злато Позлатен

Поврзани производи