Julie Ванг 1PC Кученце Куче е Хаос Калај Цртан филм Коска Шема Тркалезна Форма Глеѓ Легура Pendant Шарм 45+5cm Кожа Синџир Ѓердан
Ново

Julie Ванг 1PC Кученце Куче е Хаос Калај Цртан филм Коска Шема Тркалезна Форма Глеѓ Легура Pendant Шарм 45+5cm

DEN 54.00
DEN 96.00

Залиха


100% нов бренд и висок квалитет
Бренд Име : Julie Ванг
Реден Број : 51801-N,51802-N,51803-N
Карактеристики на производот : 1 PC Кученце Куче е Хаос Калај Цртан филм Коска Шема Тркалезна Форма Глеѓ Легура Pendant Шарм 45+5cm Кожа Синџир Ѓердан
Материјал : Алуминиумски+Глеѓ+Кожа синџир
Пакување : 1 компјутер/пакет
Боја : Сребро+Црвено/Розова/Жолта
Тежина : 16 g
Големина на pendant : 29*25 mm (Прибл.)
Должина на синџирот : 45+5 cm (Прибл.)
Answer : ___________________________ Note : 1cm=10мм,1mm=0.0393 инчен,1inch=25.4 mm
Напомена :
1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.
2.Поради светлината и на екранот разлики,боја на објектот може да биде малку поинаков од слики.
3.Боите може да има разлика како различни екранот,ве молиме да се разбере.
Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
51801-N
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
Julie Ванг
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
29*25mm
is_customized:
No
Пол:
Унисекс
Материјал:
Алуминиумски+Глеѓ+Кожа синџир
Компатибилност:
Никој
Функција:
ѓердан
Метали Тип:
Легура

Поврзани производи