Julie Ванг 4PCS Златна Боја врз Основа Цинк Легура Шарени Глеѓ Ветерници Форма Pendant Шарм Twinket Накит рачно изработени модни Додатоци
Ново

Julie Ванг 4PCS Златна Боја врз Основа Цинк Легура Шарени Глеѓ Ветерници Форма Pendant Шарм Twinket Накит рачно

DEN 54.00
DEN 96.00

Залиха


100% нов бренд и висок квалитет
Бренд Име : Julie Ванг
Реден Број : 53406
Карактеристики на производот : 4 PCS Златна Боја врз Основа Цинк Легура Шарени Глеѓ Ветерници Форма Pendant Шарм Twinket Накит рачно изработени модни Додатоци
Материјал : Цинк Легура+Глеѓ
Пакување : 4 парчиња/пакет
Боја : Сина+Бела+Црвено+Злато
Тежина : 12 g
Големина : 37*17 mm (Прибл.)
Answer : ___________________________ Note : 1cm=10мм,1mm=0.0393 инчен,1inch=25.4 mm
Напомена :
1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.
2.Поради светлината и на екранот разлики,боја на објектот може да биде малку поинаков од слики.
3.Боите може да има разлика како различни екранот,ве молиме да се разбере.
Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Julie Ванг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура,Ниту Еден
Број На Модел На:
53406
Материјал:
Метал
is_customized:
No
Шарм Тип:
ветерници

Поврзани производи