Кабел терминал Транспарентен Кристал Шеф 20 компјутери Кристал Шеф RJ45 CAT5 CAT5E Модуларен Приклучок Злато Позлатен Приклучок за Мрежа
Ново

Кабел терминал Транспарентен Кристал Шеф 20 компјутери Кристал Шеф RJ45 CAT5 CAT5E Модуларен Приклучок Злато

DEN 49.00
DEN 56.16

Залиха


Превоз : Цел на повеќе од $ 5 регистрирани транспорт, можете да следење ред информации. Сепак, во исто време на испорака. 24 * 13 * 10мм
Тежина : 1. -Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
Ако се инсистира на Целосно следење на услугата, ве Молиме Изберете трошоците за Превозот >$ 5
Одберете трошоците за Превозот >$ 5 или вкупниот износ на нарачки $ 5, можете да ги пратите на целосна превозот информации
Ние предлагаме да додадете објекти во количката, плати едно време, заштеда на трошоци. ГАРАНЦИЈА : -1 години производство гаранција ; Ние ќе ги нудиме на вашето слободно нови делови или додатоци со бесплатен превозот во текот на 3 месеци по купувањето. -Ве молиме проверете предмети кога се доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш.
Тарифа : Купувачот Продавачот не признава било каква форма на даночни трошоци, како што се пополни во декларираната вредност ќе биде најниската цена, купувачот разумен даночно избегнување. -Неисправни проблем е да се поднесе во рок од 7 работни дена по производ е дадено; -Превозот на штета мора да се поднесе во рок од 5 работни дена по производ е доставен.
[xlmodel]-[custom]-[35656]
[xlmodel]-[custom]-[35656] Детали за Производот Опис
Спецификации :
Раководител : 8 Пина
Боја : Јасно
Количина : 50 PCS
Апликација за : RJ45 CAT5 CAT5 E
Големина : Прибл.
[xlmodel]-[custom]-[35655]
[xlmodel]-[custom]-[35655]
[xlmodel]-[custom]-[35655]
[xlmodel]-[custom]-[35655]
[xlmodel]-[custom]-[35655] Услуга
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Одберете трошоците за Превозот
Ова е Ali Express транспорт, економски и популарни. Ние ќе им понуди бесплатни нови делови или додатоци, но треба да се плати за некои превозот надомест ако повеќе од 3 месеци помалку од 1 година .

Декларираните карактеристики

боја:
20pcs
Број На Модел На:
K012
Име на производ:
RJ45 мрежа кристал шеф
Обем на продажба:
20pcs
Тип:
Unshielded кристал шеф
Процесот:
ладно формирање
Опсегот:
мрежата на скокач

Поврзани производи