Кафена Снегулка Мушка Завеса DIY Алатка Свадба Партија Оркестарот Додатоци Лустерот Кристал Призми Делови Материјал Виси Дел
Ново

Кафена Снегулка Мушка Завеса DIY Алатка Свадба Партија Оркестарот Додатоци Лустерот Кристал Призми Делови Материјал

DEN 269.00
DEN 316.32

Залиха

Нашите производи се оди многу добро во странство.Со цел да бидете сигурни дека нема да плати за секој увоз доход,па ние ќе се пријават помалку како 'Дар' 1.
Употреба : Кристално Стакло Приврзоци За Лустери Кристално Стакло Лустерот Светилка
Осветлување Дел Капки Приврзоци Призми Виси Galss Светлина Pendant Home/Куќа
Оркестарот Свадба Декорација Лустерот Дел Додатоци Octagonal Мушка Синџир За
Завеса и Лустерот Оркестарот. Ние се стремиме да се создаде производ на највисок стандард за квалитет, и да одат во големи должини да се осигура дека ќе бидат горди за да ги продаваме нашите производи. Ние, главно, извоз на производи во Северна Америка, Европа и Јужна Америка. Основана во 2002 година, H&D Кристал Co.ние ќе им даде на "5 ЅВЕЗДА' повратни информации за секој купувач., Ltd е професионална производител на кристал занаети.3 инчи/мушка. Постојат шоу соба на 200 метри квадратни за вашата посета во секое време. Квалитет, добра изработка, и функционалност се зборови кои ги опишуваат нашите производи.Повеќето од условите на плаќање се прифатливи преку Зачувам,SRILL,ВИЗА,WESTERN UNION,QIWI ПАРИЧНИК,КРЕДИТНА КАРТИЧКА.
Пакет : 10 бисери/set .Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди повеќето економски и сигурен превозот услуга, но некои времиња, меѓународни delivedry е многу зависи од локалните обичаи и пост услуга.

Декларираните карактеристики

Тема:
Музика
Стил:
Народната Уметност
Состојба:
Бренд Нови
SKU:
HD140517DE-2
Големина:
0.55*0.55*0.3 inch/bead
N.W.:
57 g/set
Пакетот Содржи:
50 компјутери/set
Големопродажната Услуга:
Контактирајте со нас
Материјал:
k9 кристално

Поврзани производи