Кам switch 3 пол прирачник прекинувач индустриски DIN железнички YMW42-20/3 црна 3 столбови 20A 12 терминал ротари универзална префрлате
Ново

Кам switch 3 пол прирачник прекинувач индустриски DIN железнички YMW42-20/3 црна 3 столбови 20A 12 терминал

DEN 480.00

Залиха


'

Декларираните карактеристики

сертификација:
CCC
Гаранција:
1 година
Тип На Прекинувач:
Универзална Префрлате
Број На Модел На:
YMW42-20/3
Карактеристики:
контрола коло
Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Објект:
Прекинувачи
боја:
Црна
Напон:
660V and below
тековната:
20A
Postion број:
3
Фаза број:
3
Обичај:
Да(тоа е подобро ако може да ни даде жици дијаграм)
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.200kg (0.44lb.)
Пакет Големина:
15cm x 8cm x 7cm (5.91in x 3.15in x 2.76in)

Поврзани производи