Капе Стојат Држачот За Бричење Четка За Еднократна Употреба Жилет Двојно Работ Безбедност Права
Ново

Капе Стојат Држачот За Бричење Четка За Еднократна Употреба Жилет Двојно Работ Безбедност Права

DEN 316.32

Залиха

Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред да ни остави неутрални или негативни повратни информации , ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот. Ве молиме контактирајте со нас за дополнителни информации за тоа како да се плати или било какви прашања во врска со плаќање.39 инчен
Отворање за идеален четка : 3. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса. Ние во голема мера ќе го цениме за вашата соработка. Поради разликата на временска зона, понекогаш одговори на вашата порака ќе биде одложен со 24 часа (со исклучок на викенд & одмор) . Објектот ќе биде испратен од страна на Воздух mail во рок од 24-48 часа по јасно плаќање (со исклучок на викенд & одмор). Купувачот се одговорни за враќање на трошоците за превозот под никакви околности. Врати објектот мора да ги имаат сите оригинално пакување и додатоци. Тоа може да потрае до 5 работни дена за процесот на вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Ако не се добие објект од по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас за проверка.22 инчен
Модел : Мулти-цел (совршен за бричење четка, двојно работ безбедност жилет, директно жилет или за еднократна употреба жилет)
Боја : транспарентна
Материјал : Arcylic
Вклучени во Пакетот :
> 1 x Четка Стојат
Плаќање Ние го прифаќаме Зачувам . Ние не нудиме се комбинираат превозот.
Останатите, Ние ќе ги испратите како личен подарок со ниска вредност.
Пристигнување време (проценети) :
- Сад : 8-15 работни дена
- Обединето Кралство / Австралија / Канада : 14-24 работни дена
- Германија / Франција / Шпанија / Источна Европа : 18-35 работни дена
- Други земји : 25-45 работни дена
Превозот времето е само проценето и не се загарантирани.
Спецификација :
Големина : Прибл~106mm(H) x 55мм(w) x 75mm(L)// 4.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
четка за бричење
Материјал:
Пластични
Големина:
Multi-purpose

Поврзани производи