Карбонски Влакна Трки Задните Багажникот Багажникот Усна Спојлер Патка Крило за Мерцедес-Бенц Benz C-класа W205 2014-2017 Автомобил-Стил
Ново

Карбонски Влакна Трки Задните Багажникот Багажникот Усна Спојлер Патка Крило за Мерцедес-Бенц Benz C-класа

DEN 5248.00
DEN 6102.72

Залиха


2) Ако тоа е малку изгребани за време на превозот, ќе имаме поправка инструкции за вас или да се вратат назад.
3) Ако е оштетен за време на превозот, ние ќе го направи целосна наплата или размена на нови една за вас.
Во Европската countr тите години : Сите предмети треба увозни давачки, што е 35-45 евра врз основа на нашите мали комерцијална фактура.
2, П : дали Е ова вистинскиот 100% целосна карбонски влакна материјал и сува јаглерод?
A : нашите производи се навлажни јаглерод, што е 2 слоеви fiberglass, еден слој вистински јаглерод.
2, П : дали Е ДАНОК се вклучени во цел полнење?
A : Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци.
8864 Можеби, исто така, како овие производи
Автомобил-Стил, Карбонски Влакна Трки Багажникот Задниот Спојлер Усна Крило за Benz C-класа W205 2014-2017
Fitment
Одговара за бенц W205 2014-2017
Инсталација
3 M лента вклучени во пакетот
Фотографии
1, П : Колку данок што треба да се платат?
Во САД на пазарот : Сите предмети не треба да се плаќаат увозни давачки, ако вкупниот комерцијална фактура, што е помалку од 1000 како што е нашата фактура износ ќе биде 200 па во САД на пазарот не треба да плаќаат данок. Со цел да се избегне боја разлика гребнатини и за време на испорака или инсталација.
П : Кога ќе можам да добиете пакет по плаќање?
О : Тоа ќе не однесе 3~5 работни дена за да го направи инспекција & пакување & организирање на пратката.
Брод од страна на Fedex/DHL/ТНТ/UPS-от, времето за испорака е 5~7 работни дена.
Во Австралија пазарот : Сите предмети не треба да се плаќаат увозни давачки, ако вкупниот комерцијална фактура, што е помалку од 1000 AUD, како што е нашата фактура износ ќе биде 200 AUD, па во САД на пазарот не треба да плаќаат данок./ Површината е карбонски влакна, ние исто така може да обезбеди 100% сува јаглерод за посебни ставки!
3, П : сликарство вклучени/дали ви обезбеди сликарство?(НЕ за карбонски влакна)
A : Ние сме производител, па производи ќе бидат со priming сива или црна боја, ние не обезбеди сликарство, како и.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Спојлери
Објектот Ширина:
29inch
Бренд Име:
JC SPORTLINE
Производителот Дел Број:
Дербито Крило
Земја/Регион на Производство:
Кина
Модел Година:
2014-2017
Другиот Дел Број:
Заден Спојлер На Багажникот Крило
Поставување на Возило:
Задните Трупот
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Мерцедес-Benz C-Класа-Година:
2013
Осветленост Дел Број:
Автомобил Задниот Спојлер Усна
Мерцедес-Бенц Модел:
C-Класа
Објектот Висина:
3.5inch
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Објектот Должина:
127inch
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Објектот Тежина:
2kg
Име На Модел:
ML-XM056
Специјални Функции:
Дербито Спојлер

Поврзани производи