Карневалот Делукс Вампир Зомби Готски Ноќта На Вештерките Духот Зелена Невестата Костим Возрасни Жени Злите Cosplay Партија Фенси Облека
Ново

Карневалот Делукс Вампир Зомби Готски Ноќта На Вештерките Духот Зелена Невестата Костим Возрасни Жени Злите

DEN 1364.16

Залиха

Но, со цел да се надомест за загуба на клиенти, преку нашата проценка,ние ќе им даде на вашиот некои повеќе попусти на следниот редослед. Логото
ODM стилови не лого. MOQ
1pcs прифатени Голема цел од голем попуст
6. ние, исто така, треба вашата помош.Превозот Методи
Експрес компанија
Време на испорака (во работни денови)
Област
DHL
3-7
Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
Fed Ex
3-7
Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
UPS-от
3-7
Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
EMS
5-10
Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
3-7
Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
ARAMEX
3-7
Блискиот Исток, Австралија
КИНА ПОСТ
15-30
Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
Answer : ___________________________ Note : за Време на посебни празници, како што се Кинески Фестивал Одмор, Национален Празник на пратката е потребно повеќе време.
Трето : ако ние не би можеле да Идентификација. Големина
една големина
4. Рок на плаќање
Т/T / WESTERN UNION
10. ОЕМ стилови може да биде приспособен. OEM/ODM
Прифатена
8.Снабдување со капацитет
3000pcs месечно
12.Искрено очекуваме можност за соработка со вас bease на взаемна корист.
ОЕМ и ODM наредби се добредојдени.Пакување Детали (пониска од 2kgs)
7.Детали Фотографии на Карневалот Делукс Вампир Зомби Готски ноќта на Вештерките Духот Зелена Невестата Костим Возрасни Жени Злите Cosplay Партија Фенси Облека
Имајте на ум ; што се Должи на разликите во светлина и minitors,боја на слики може да бидат различни.
Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми во време.Име На Производ Карневал Делукс Вампир Зомби Готски Ноќта На Вештерките Духот Зелена Невестата Костим Возрасни Жени Злите Cosplay Партија Фенси Облека
2.Најголемиот дел налози
Прилагодено дизајни / материјали / големини / бои се прифатени, 30pcs MOQ по големина.
Второ : ве молиме да се пука на слика на објектот е неисправен, и потоа да ги испратите на сликата за да ни преку е-маил, така што јас би можеле да ги достават до нашиот Технички Директор, откако таа се провери и да се договорат, ние ќе ја додадете на вестите на вашата следна цел за слободни.

Декларираните карактеристики

Големина:
One Size
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Бренд Име:
AILINGE
Тема:
Готски
Материјал:
Полиестер
костимот:
Fanshion Делукс Зелен Костим Невестата
Стил:
Делукс Зелен Костим Невестата
Тип:
Зелен Костим Невестата
Возраст:
Возрасни
MOQ:
1pcs
боја:
како се покаже
Occassion:
Ноќта На Вештерките,Карневал,Cosplay Партија
Попуст:
OK
Is_customized:
Yes
веб сајт:
www.pglingerie.com

Поврзани производи