Kawa Година Нови Риболов Мами,Вештачки Мамки За Риболов, Буба / Surboard / Ping Жен FishingPailltte Мами
Ново

Kawa Година Нови Риболов Мами,Вештачки Мамки За Риболов, Буба / Surboard / Ping Жен FishingPailltte Мами

DEN 239.52

Залиха


Декларираните карактеристики

Тип:
Бодликава Кука
Позиција:
Океански Брод Риболов
Материјал:
Јаглероден Челик
Бренд Име:
kawa
Со Владетел или Не:
No
Обликот:
Широк
Електрични или Не:
упатство
Со Скала или Не:
No

Поврзани производи