KEITHNICO 2 парчиња Златен Позлатен 3,5 мм Машки Да се Женски Џек Аудио Приклучок Адаптер Авион на Авиокомпанијата Лет Адаптер приклучок за Слушалки
Ново

KEITHNICO 2 парчиња Златен Позлатен 3,5 мм Машки Да се Женски Џек Аудио Приклучок Адаптер Авион на Авиокомпанијата

DEN 83.00
DEN 109.92

Залиха


2 парчиња/Многу Стерео Слушалка Конвертор Адаптер За Авион На Авионот, Авиокомпанијата Адаптер Претвора Редовна Слушалки Слушалките Стерео Карактеристики : авиокомпанија адаптер претвора редовна стерео приклучок за слушалки џек 1/8"(3.5 mm) на двојна prong 1/8"(3.5 mm) авиокомпанија џек се Дозволи користење на вашиот сопствен 3.5 mm аудио џек приклучок за слушалки за да уживате во onbroad радио, филмови..итн Одговара на сите стандардни авиокомпанија конектори и приклучок за слушалки стерео приклучоци Лесен за користење, само поврзете овој адаптер со вашиот приклучок за слушалки и аудио џек во вашиот авион седиште ве Молиме имајте на ум 1.Овој адаптер е дизајниран со помали заоблени "база" за да одговара со Сите 2-prong авиокомпанија џек (Некои адаптери не е и нема да одговара насекаде). 2. Некои понови авион видови прифати стандардниот приклучок за слушалки приклучок директно,без потреба за полнење. 3. Постои многу ретко се користи 3-prong џек кои не се вклопуваат во адаптер. 4.Купување на авиокомпанијата адаптер ќе се покриени во најголем број случаи. Пакет се вклучени 2 парчиња 3.5 mm 2 Машки на 1 Женски адаптер

Декларираните карактеристики

Големина:
3.5mm
Број На Модел На:
Слушалка Конвертор Адаптер
Материјал:
Пластични
Тип На Објект:
Џек приклучок
Бренд Име:
KEITHNICO
Пакет:
No
Примена:
На Авионски Летови
Тип:
Слушалка Конвертор Адаптер за Авион
Е Прилагодена:
Yes
Пакет:
OPP вреќа
Објектот:
Стерео Слушалка Аудио Адаптер

Поврзани производи