КЕЈТ Фотографија Позадина Зима Снег Sopt Шумски Предели Потекло Фотографија Сонце Backdrops За Деца Фото Снимајте
Ново

КЕЈТ Фотографија Позадина Зима Снег Sopt Шумски Предели Потекло Фотографија Сонце Backdrops За Деца Фото Снимајте

DEN 1439.52

Залиха


Декларираните карактеристики

Големина (мм):
W 200cmxH 200cm, кориснички големини, W 150cmxH 220cm, W 200cmxH 300cm, W 250cmxH 250cm, W 300cmxH 600cm, W 150cmxH 200cm, W 300cmxH 300cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Број На Модел На:
ZJ-YY00256
Бренд Име:
кејт
Материјал:
Микрофибер
Стил:
децата backdrops
Новиот Материјал Предности:
Не браздата,може да се перење,може да пеглање
Пакување:
Преклопникот(Затоа што нема браздата без да се тркалаат)
превозот:
Бесплатен превозот или да плаќаат товар за испорака
се применуваат:
Затворен,Бебе,Свадба,забава,Дете,Фестивали,итн
Големина:
Fixed size and custom size
сопствени направени:
Сопствени слики и големина(контактирајте ме)
Период на порибување:
5 Дена(нормално 3 Дена)
клучен збор:
Фото backgound, fotografia позадина
Трговија на големо:
Целосна 3 пик, попуст 5%(ме контактирате за повеќе)
По продажба проблем:
Ве молиме контактирајте ме за прв пат

Поврзани производи