Kewgarden 16mm 5/8 Точки Линија Сатен Панделки DIY Bowknot Додатоци Riband рачно изработени Лента Лента 10m/многу
Ново

Kewgarden 16mm 5/8 Точки Линија Сатен Панделки DIY Bowknot Додатоци Riband рачно изработени Лента Лента 10m/многу

DEN 252.00
DEN 314.88

Залиха


Kewgarden 16mm 1.6 см Точки Сатен Панделки DIY Bowknot Додатоци Riband рачно изработени Лента Лента 10m/многу
Како да ги пратите на вашиот парцела?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број :
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени?
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака.
За пад на превозот,можете да ја поднесете ред со вашиот клиент адреса,можеме да ја пратите пратката без било какви информации за нашите продавница.
Дали има некој царина?
Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе го пријават како подарок и пониската вредност за да се избегне данок. Но, поради различни политики во различни земји, ние не сме одговорни за било царинска такса.ве молиме проверете на царинската политика на свој место,можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. Искрено се извинуваме за сите непријатности.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
kewgarden
Ткаенина Тип:
Сатенски
Стил:
Двојно Лице
Материјал:
Полиестер / Памук
Број На Модел На:
16mm
Техника:
Жакард
Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
16mm
Шема:
Точки
памук панделки:
Панделки
16mm панделки:
Ленти
рачно изработени лента:
сатенски панделки

Поврзани производи