Кина manufactors механичка енергија притиснете машина производи со евтини цена
Ново

Кина manufactors механичка енергија притиснете машина производи со евтини цена

DEN 115200.00

Залиха


Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
J21/J23
CNC или Не:
Нормално
Состојба:
Нови
Извор На Енергија:
Механички
Бренд Име:
HARSLE

Поврзани производи