Кина рачно изработени исклучителна bronzes ( двојно коњ ) Madaochenggong Декорација
Ново

Кина рачно изработени исклучителна bronzes ( двојно коњ ) Madaochenggong Декорација

DEN 4272.00
DEN 4799.52

Залиха

Ве молиме ни e-mail Прво, пред да замине 1 ѕвезда и 2-3 ѕвезда лошо повратни информации . Ние разбираме што може да не биде задоволен за неколку предмети.Ве молиме да ни даде шанса да го реши секој проблем.Се разбира, ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве Молиме испратете го врати објектот во рок од 14 дена . Ние не сме одговорни за било несреќи ,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.Па ако имаш било какви проблеми,ве молиме ни e-mail веднаш.откако ќе го добиете вашиот предмети,ве молиме оставете ме 4 ѕвезда и 5 ѕвезди добар фидбек, како е можно поскоро ако не сте задоволни. И ќе добиете одговор во рок од 24 часа.4 инчен ширина : 155mm 4. Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Зачувам ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашата адреса.Обично тоа ќе се земе 10-35 работни дена да пристигнат. Сите од тогаш, исто така, зависи од локална испорака брзина. Меѓународни објекти може да бидат предмет на царинска обработка и дополнителни трошоци. По Услуга Ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе го примите ставка(и) од нас. Ние ќе се потрудиме да се направи за да ви помогнат.Доколку ви се допаѓа нашата содржина(s) или имате било какви прашања со нив, ве Молиме контактирајте ме пред вашата понуда. EMS Обично тоа ќе се земе 8-18 работни дена да пристигнат .и ние ќе се обидеме потрудиме да ги решите вашите проблеми. Ние ќе брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата е постигнат. Кина Пост Воздух mail. Ако имате било какви проблеми кога ќе добиете вашите производи, ве Молиме контактирајте со нас без да се двоуми во рок од 3 дена.И тогаш ние го стори истото за вас.добредојдовте во мојата продавница Опис големина Висина : 240mm 9.5 инчен Драг пријател Добредојдовте во мојата продавница! Ние сме подготвени да соработуваме со вас ,во моето срце,нашето пријателство е првиот ,бизнис е вториот засекогаш. Предметите ќе бидат означени како "подарок", или "примерок" и со пониска вредност за лесно царинење.

Декларираните карактеристики

Регионален Функција:
Кина
Материјал:
Дувачкиот
Тема:
Животните
Употреба:
Art & Колекционерски / декорација / подарок
Стил:
Античкиот Имитација

Поврзани производи