Кинески Calligraphy Редовни Скрипта Четка Пенкало Мастило за Пишување Сликарство Волк Коса Z11 Капка брод
Ново

Кинески Calligraphy Редовни Скрипта Четка Пенкало Мастило за Пишување Сликарство Волк Коса Z11 Капка брод

DEN 39.00
DEN 47.52

Залиха

Карактеристики : Одлични за пишување на мазни површини Преносни и лесен за да го користите Овој Calligraphy Четка Пенкало е Одлична за пишување. Тоа може да ги задоволи потребата на уметникот и некој како пишување и сликарство. Добар подарок за деца и calligraphy љубители Спецификации : Спецификација : Редовни Скрипта Материјал : Волк Коса Големина (L) Должина : 23cm/9.06" Четка должина : 4cm/1.57" Четка Дијаметар : 1.1 cm/0.43" Големина (М) Должина : 23cm/9.06" Четка должина : 3.5 cm/1.38" Четка Дијаметар : 0.9 cm/0.35" Големина (S) Должина : 23cm/9.06" Четка должина : 3cm/1.18" Четка Дијаметар : 0.7 cm/0.28" Нема Мало Пакети Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен. Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет листа : 1 x Calligraphy Пенкало, Четка

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Растворливи Или Не:
боја
Возраст:
>3 години
Тип:
Акварел Четка
Рачка Материјал:
Дрво
Губење на материјал:
волкот коса

Поврзани производи