Кинески Народната Култура Рачно Изработени Стариот Бронза Месинг Статуа Маитреја Буда Скулптурата
Ново

Кинески Народната Култура Рачно Изработени Стариот Бронза Месинг Статуа Маитреја Буда Скулптурата

DEN 5553.00
DEN 6239.52

Залиха

Сите од тогаш, исто така, зависи од локална испорака брзина. Ние богатство за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Кина Пост Воздух mail. Ние разбираме што може да не биде задоволен за неколку предмети. Ние ќе се потрудиме да се направи за да ви помогнат.откако ќе го добиете вашиот предмети,ве молиме оставете ме 4 ѕвезда и 5 ѕвезди добар фидбек, како е можно поскоро ако не сте задоволни. Предметите ќе бидат означени како "подарок", или "примерок" и со пониска вредност за лесно царинење. И ќе добиете одговор во рок од 24 часа. Меѓународни објекти може да бидат предмет на царинска обработка и дополнителни трошоци. Ние ќе брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата е постигнат. Ако имате било какви проблеми кога ќе добиете вашите производи, ве Молиме контактирајте со нас без да се двоуми во рок од 3 дена. Ние не сме одговорни за било несреќи ,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.Па ако имаш било какви проблеми,ве молиме ни e-mail веднаш.Обично тоа ќе се земе 10-35 работни дена да пристигнат.Доколку ви се допаѓа нашата содржина(s) или имате било какви прашања со нив, ве Молиме контактирајте ме пред вашата понуда. широчината 5.Ве молиме ни e-mail Прво, пред да замине 1 ѕвезда и 2-3 ѕвезда лошо повратни информации .добредојдовте во мојата продавница Опис големина Висина 7.Се разбира, ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве Молиме испратете го врати објектот во рок од 14 дена .и ние ќе се обидеме потрудиме да ги решите вашите проблеми. Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Зачувам ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашата адреса.И тогаш ние го стори истото за вас. По Услуга Ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе го примите ставка(и) од нас.Ние ќе мило за размена, замена или рефундирање на вашите целосна исплата.2 Инчен Драг пријател Добредојдовте во мојата продавница! Ние сме подготвени да соработуваме со вас ,во моето срце,нашето пријателство е првиот ,бизнис е вториот засекогаш.

Декларираните карактеристики

Регионален Функција:
Кина
Материјал:
бронза
Тема:
Будизмот
Употреба:
Art & Колекционерски / декорација / подарок
Стил:
Античкиот Имитација

Поврзани производи